کیت برد هوشمند PGM EZ برای هوشمند سازی پروژکتور

کیت برد هوشمند PGM EZ سامانه الکترونیکی هوشمند سازی دیتا پروژکتورها می باشد که در کنار هر نوع دیتا پروژکتور نصب شده و تصویر دیتا پروژکتور را هوشمند (لمسی ) می نماید.
PGM یک ابزار کارآمد و اقتصادی در طرح توسعه مدارس هوشمند می باشد که با امکانات فوق العاده و استفاده آسان توسط معلم و دانش آموز فرآیند تدریس را جذاب و پرمحتوا می سازد.

کیت هوشمند
PGM EZ

قابلیت های کیت برد هوشمند ای زد

 
 • تنظیمات اولیه   کیت برد هوشمند PGM EZ اتوماتیک بوده و شناسایی صفحه نمایش به صورت اتوماتیک در کمتر از 10 ثانیه انجام می شود لذا نیاز به انجام هیچ گونه تنظیم دستی و یا فشار دادن نقاط با نوک قلم نمی باشد.
 • قلم کیت برد هوشمند  PGM EZ ضد ضربه بوده و به همين جهت مناسب براي کلاس هاي درس و مدارس مي باشد لذا  کیت برد هوشمند PGM EZ به آساني آسيب نديده و با خيال راحت مي توان آن را در اختيار دانش آموزان قرار داد.
 • مصرف باطري  کیت برد هوشمند PGM EZ بسيار کم بوده و در عرض يک سال در حدود 2 بار نياز به تعويض باطري وجود دارد!
 • استفاده از اين قلم کیت برد هوشمند PGM EZ بسيار آسان بوده و حتي دانش آموزان دوره ابتدايي نيز مي توانند از اين قلم به راحتي استفاده کنند.
 • کیت برد هوشمند PGM EZ دارای قلم بزرگ می باشد که طول آن تا 60 سانتی متر قابل افزایش بوده که ابزاری مناسب جهت کار با کتاب های الکترونیکی و ورق زدن آن ها و کار با نرم افزار ها و آزمایشگاه های مجازی می باشد.
 • با استفاده ازکیت برد هوشمند PGM EZ می توان نرم افزار هاي آزمايشگاه مجازي رياضي، فيزيک، شيمي، زيست، حرفه و فن، الکترونيک و … را به صورت بسيار تاثير گذار و تعاملي براي دانش آموزان يا دانشجويان به صورت لمسي انجام داد.
 • با استفاده از نرم افزار تدریس الکترونیکی دبیر می توان تمامی محتوای آموزشی دبیر در طول یک جلسه را به صورت صوت و تصویر بدون نیاز به دوربین خاصی فیلم برداری کرده، آرشیو نموده و در اختیار دانش آموزان برای مرور در خانه قرار داد.
 • PGM دارای کیف مخصوصی برای حفاظت و جابجایی قلم ها می باشد که برای نگهداری سی دی و سایر وسایل ضروری نیز می توان از آن استفاده نمود.
   
 • با استفاده از PGM EZ می توان کتاب های الکترونیکی در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت بسیار جذاب و تاثیر گذار برای دانش آموزان ورق زده و توضیحات اضافی خود را در میان متن کتاب اضافه نمود.
 • هوشمند با PGM EZ

لازم به ذکر است کلیه نرم افزار ها بدون محدوديت در تعداد دفعات نصب ارائه مي گردد که حتي دانش آموزان نيز مي توانند يک نسخه از تمامي نرم افزارها را داشته باشند.

راهنمای کیت هوشمند

کیت برد هوشمند PGM EZ نمایشگاه
استفاده از PGM EZ در نمایشگاه قزوین

راهنمای نصب و راه انداری کیت PGM EZ

احتمالا مایل به بررسی این موارد نیز هستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *