تخته هوشمند نانو Micronits ZN مناسب برای کلاس هوشمند

ناموجود ///

تخته هوشمند نانو Micronits Zn دارای صفحه نانو بوده که کمترین انعکاس نور (در حد صفر) را دارد . صفحه این بردها طوری طراحی شده است که قابلیت نوشتن با ماژیک وایت برد مخصوص را دارا میباشند ذکر این نکته قابل ذکر است که فقط باید از ماژیک وایت برد استفاده شود.

تخته هوشمند نانو Micronits Zn ساخت شرکت میکرونیتس تایوان بوده و دارای 18 ماه گارانتی میباشند.  ذکر این نکته ضروریست که تمامی بردهای هوشمند به دیتا پروژکتور و کامپیوتر نیاز دارند و تخته هوشمند Micronits Zn نیز از این قائده مستثنی نیستند . در صورتیکه میخواهید بدون دیتا پروژکتور و رایانه صرفا از تخته برد استفاده کنید و خروجی آن مستقیما چاپ شود باید از تکنولوژی دیگری استفاده کرد. یعنی کپی برد. فریم یا قاب دور تخته هوشمند Micronits Zn از جنس آلومینیم  بسیار نازک یا Slim میباشند. همچنین صفحه این بردها از جنس استیل و لایه آلومینیم هانی کام یا شانه عسلی بوده و لذا بسیار سبک و زیبا میباشد. در ضمن در صورتیکه صفحه کثیف شود و یا لکه هایی بر روی آن قرار گیرد به راحتی با دستمال مرطوب تمیز و شفاف میشود. تنها نکته ای که در بردهای هوشمند Micronits Zn باید رعایت کرد اینست که نباید با اجسام نوک تیز مانند اجسام برنده و یا پرگار بر روی آنها کشیده شود. همچنین با توجه به نوع روکش نباید شعله آتش به صفحه برسد. در صورتیکه روکش این بردها مخدوش شود نگرانی نداشته باشید زیرا شرکت آذین برد محصولی ارائه مینماید که میتوانید روکش را مرمت و تعمیر نمائید.

بردهای سری Z  میکرونیتس بگونه ای طراحی شدهاند که اگر ده درصد از مدار الکترونیکی آن سوخت و یا از رده خارج شود هیچ تاثیری بر عملکرد برد نخواهد داشت در صورتیکه بردهای مشابه این مزیت را دارا نمیباشند. همچنین دارای 10 نقطه تاچ میباشند که همزمانی ده نقطه هنگام کار هیچ تاثیری بر سرعت عملکرد برد نخواهد داشت. بزرگترین مزیت این بردها به اشتراک گذاری آنها از طریق نرم افزار clothboard میباشد

توجه به قیمت برد هوشمند و همچنین گارانتی برد هوشمند مورد توجه قرار گرفته است . شرکت آذین برد آموزش کار با تخته هوشمند مدارس را مورد توجه قرار داده است. همچنین برد هوشمند با تولید ملی را در برنامه های خود قرار داد و اقدام به تولید بردهای هوشمند مدارس نموده.

شرکت آذین برد هوشمند سعی کرده است  از طریق تماس تلفنی نیز بتواند راهنمایی های لازم را برای کاربران انجام داده و مشکلی برای کاربران پیش نیاید . توصیه میشود قبل از خرید و انتخاب برد هوشمند مقاله تهیه شده توسط این شرکت که در لینک زیر آورده شده است  به دقت مطالعه بفرمائید

برای راهنمایی و آشنایی با بردهای هوشمند کلیک کنید

همچنین از این سایت بازدید  کنید https://education.smarttech.com/en

تخته هوشمند نانو
تخته هوشمند نانو سری Zn

احتمالا مایل به بررسی این موارد نیز هستید:

3 دیدگاه دربارهٔ «تخته هوشمند نانو Micronits ZN مناسب برای کلاس هوشمند»

  1. سلام با توجه به اینکه بعضی از بردهای میکرونیتس توسط ویندوز ۱۰ شناسایی نمیشه ، هزینه تعویض چیپست بردها برای اینکه توسط ویندوز ۱۰ شناسایی بشه چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *