تاچ مانیتور و تلویزیون هوشمند micronits سه دستگاه در یک دستگاه

تاچ مانیتور

این دسته از تاچ مانیتور ها (تاچ  اسکرین یا پنل لمسی)  در استودیوهای پخش و یا نمایش فیلم و مالتی مدیا ، دفاتر وزرا و مدیران ارشد اجرایی ، اتاقهای وضعیت ، آزمایشگاهها ، سالنهای مترو و ترمینالها ، فروشگاههای بزرگ ، سالن های کنفرانس و جلسات، غرفه های نمایشگاهی، کلاس های درس موسسات آموزشی مدرن و … رواج گسترده ای پیدا کرده است . مانیتور  LED Full H.D ، پنل لمسی مادون قرمز ده کاربره ، کامپیوتر قدرتمند OPS (باامکان ایجاد تغییرات سفارشی در آن) از مهمترین ویژگی های این سیستم است.

قاب ضد خش آلومینیومی خاکستری، با طراحی بسیار زیبا ، علاوه بر جذابیت طراحی، امنیت بالایی برای این کامپیوتر های لمسی ایجاد کرده است.
All in one = TV  + Touch Monitor + Computer (O.P.S)
ارتقا و یا انتخاب سفارشی کامپیوتر های O.P.S به کاربران گوناگون امکان رفع نیاز های تخصصی شان را می دهد.

اتصال داخلی این نمایشگر های لمسی ، باعث شده است نیازی به کابل کشی های اضافی و دردسر ساز نباشد  و با توجه به دارا بودن صفحه نمایش نیازی به دیتا پروژکتور . جهت راه اندازی آن کافیست آنرا به برق وصل کرده و روشن نمائید.

از نظر تعمیر و نگهداری ، با توجه به اینکه هر یک از قطعات بصورت ماژولار طراحی شده اند به راحتی میتوان قطعه مورد نظر را جدا کرده و آنرا جهت تعمیر به مراکز مربوطه ارسال نمود

این نمایشگرها با استفاده از ماژول مالتی تاچ با 10 کاربر و  تکنولوژی اسکنر های چندگانه ماتریس سنسور های مادون قرمز، امکان استفاده چندین کاربر هم زمان را فراهم نموده است.

طراحی منحصر بفرد سیستم تهویه و خنک سازی این نمایشگر ها، امکان ورود گرد و غبار به داخل دستگاه را به حداقل رسانده است و ضریب انتقال حرارت و خنک سازی سیستم را به طرز چشمگیری افزایش داده است.

همچنین با توجه به نصب شیشه ضد ضربه 6 میل هنگام کار با این سیستم هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد و خسارتی به صفحه آن وارد نمیشود
این دستگاه به کونه ای طراحی شده است که هم بر روی دیوار و هم پایه های رو میزی و زمینی قابل نصب میباشد.

 

تاچ مانیتور / مشخصات
تاچ مانیتور / 1
تاچ مانیتور / هوشمند
تاچ مانیتور / سایز
تاچ مانیتور/ کاتالوگ
تاچ مانیتور/ All in one

 

2 دیدگاه دربارهٔ «تاچ مانیتور و تلویزیون هوشمند micronits سه دستگاه در یک دستگاه»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *