کیت برد هوشمند PGM EZ

کیت برد هوشمند PGM EZ
 
PGM سامانه الکترونیکی هوشمند سازی دیتا پروژکتورها می باشد که در کنار هر نوع دیتا پروژکتور نصب شده و تصویر دیتا پروژکتور را هوشمند (لمسی ) می نماید.
PGM یک ابزار کارآمد و اقتصادی در طرح توسعه مدارس هوشمند می باشد که با امکانات فوق العاده و استفاده آسان توسط معلم و دانش آموز فرآیند تدریس را جذاب و پرمحتوا می سازد.

قابلیت ها

 • تنظیمات اولیه PGM EZ اتوماتیک بوده و شناسایی صفحه نمایش به صورت اتوماتیک در کمتر از 10 ثانیه انجام می شود لذا نیاز به انجام هیچ گونه تنظیم دستی و یا فشار دادن نقاط با نوک قلم نمی باشد.
 • قلم PGM EZ ضد ضربه بوده و به همين جهت مناسب براي کلاس هاي درس و مدارس مي باشد لذا PGM EZ به آساني آسيب نديده و با خيال راحت مي توان آن را در اختيار دانش آموزان قرار داد.
 • مصرف باطري PGM EZ بسيار کم بوده و در عرض يک سال در حدود 2 بار نياز به تعويض باطري وجود دارد!
 • استفاده از اين قلم بسيار آسان بوده و حتي دانش آموزان دوره ابتدايي نيز مي توانند از اين قلم به راحتي استفاده کنند.
 • PGM EZ دارای قلم بزرگ می باشد که طول آن تا 60 سانتی متر قابل افزایش بوده که ابزاری مناسب جهت کار با کتاب های الکترونیکی و ورق زدن آن ها و کار با نرم افزار ها و آزمایشگاه های مجازی می باشد.
 • با استفاده از PGM EZ می توان نرم افزار هاي آزمايشگاه مجازي رياضي، فيزيک، شيمي، زيست، حرفه و فن، الکترونيک و ... را به صورت بسيار تاثير گذار و تعاملي براي دانش آموزان يا دانشجويان به صورت لمسي انجام داد.
 • با استفاده از نرم افزار تدریس الکترونیکی دبیر می توان تمامی محتوای آموزشی دبیر در طول یک جلسه را به صورت صوت و تصویر بدون نیاز به دوربین خاصی فیلم برداری کرده، آرشیو نموده و در اختیار دانش آموزان برای مرور در خانه قرار داد.
 • PGM دارای کیف مخصوصی برای حفاظت و جابجایی قلم ها می باشد که برای نگهداری سی دی و سایر وسایل ضروری نیز می توان از آن استفاده نمود.
   
 • با استفاده از PGM EZ می توان کتاب های الکترونیکی در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت بسیار جذاب و تاثیر گذار برای دانش آموزان ورق زده و توضیحات اضافی خود را در میان متن کتاب اضافه نمود.
 
برد های هوشمند PGM

لازم به ذکر است کلیه نرم افزار ها بدون محدوديت در تعداد دفعات نصب ارائه مي گردد که حتي دانش آموزان نيز مي توانند يک نسخه از تمامي نرم افزارها را داشته باشند.

نمایشگاه هوشمند سازی مدارس
 با PGMEZ توجه تمامی دانش آموزان به شماست!


دانلود کاتالوگ برد هوشمند دانلود کاتالوگ PGM EZ                                 
دانلود فیلم وایت برد هوشمند  دانلود فیلم قابلیت های نرم افزاری PGM
دانلود نرم افزار برد هوشمند دانلود آخرین درایور کیت برد هوشمند PGMEZ


برای مشاهده نرم افزار هایی که در کنار PGMEZ ارائه می شود کلیک کنید.

links.jpg

 بازگشت به شاخه اصلی محصولات
 نرم افزار های PGM
 کیت PGM 110
 چرا PGM را انتخاب می کنند؟