درباره ما

کلید پيشرفت جوامع امروزي در دست آموزش و پرورش است. اگر نظام تعليم و تربيت با بحث‌هاي نظري مشغول گردد و با روش‌هاي ناكارآمد و قديمي راه خود را ادامه دهد يقيناً همه ابعاد جامعه با ركود فراگير روبرو خواهند شد.
آيا در جهاني كه امروزه عمر بحث‌هاي علمي و نظريه‌هاي آن كوتاه شده و بسيار سريع دچار تغيير مي‌گردد؛ روا است با همان روش‌هاي قديم دستگاه عظيم آموزش و پرورش هدايت و راهبري شود؟ آيا ابزار و ساز و كارهای موجود در مدارس جوابگوی نیاز های نسل جدید می باشد؟ آيا اهداف جهان مدرن با ابزار و امكانات غيرمدرن قابل دستیابی است؟
آیا احساس دانش آموزان در هنگام ورود به مدرسه و به هنگام خروج از آن قابل مقایسه است؟!
بايد مدارس امروز براي عصر اطلاعات طراحي شود. اولین گام در این راستا چند رسانه‌اي كردن مدارس است.

کلاس هوشمند
احتمالاً برای شما هم این سوال پیش آمده است که برای هوشمند سازی یک مدرسه از کجا باید شروع کرد؟ چه تجهیزات و چه نرم افزار هایی مورد نیاز می باشد؟ چگونه باید دانش آموزان و معلمان را برای استفاده از تکنولوژی های نوین آموزش داد؟ و ...
بدیهی است استفاده از هر گونه تجهیزات و نرم افزار های موجود در بازار لزوماً یک آموزش هوشمند را تضمین نمی کند! چه بسا مدارسی که با صرف هزینه های گزاف تجهیزات و نرم افزار هایی را برای هوشمند سازی مدرسه خود خریداری نموده اند که عملاً بلا استفاده مانده و کوچکترین تاثیری در بهبود روند آموزش نداشته و باعث سردرگمی بیشتر معلم و دانش آموزان گردیده است.

شرکت آذین برد با هدف ارائه جدیدترین نرم افزار ها و تجهیزات آموزشی منطبق بر نظام آموزشی کشور، فعالیت خود را برای رسیدن به اهداف مذکور شروع کرده است.
  • آذین برد مبتکر ارائه نرم افزار جدید Smart Class برای تدریس هوشمند بوده که هم اکنون این نرم افزار در بیش از 10000 مدرسه و کلاس درس در سرتاسر کشور استفاده می شود.
  • آذین برد نماینده انحصاری کیت برد های هوشمند PGM تایوان در خاورمیانه بوده و قراردهای مختلف با آموزش و پرورش کشورهای همسایه در خصوص هوشمند سازی دارد.
  • آذین برد نماینده انحصاری میکروسکوپ های دیجتال OPTA تایوان و تولید کننده زنگ هوشمند Azinboard در ایران می باشد.
links.jpg
تماس با آذین برد
شاخه اصلی محصولات