درباره ما

درباره ما

شرکت آذین برد هوشمند با هدف ارائه جدید ترین متدهای آموزشی و جدیدترین نرم افزارها و تجهیزات آموزش هوشمند منطبق بر نظام آموزشی کشور ، فعالیت خود را برای رسیدن به اهداف مذکور شروع کرده است. در این راستا ضمن تشکیل کارگروه تخصصی اقدام به بررسی نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری در زمینه آموزش نموده و با بررسی آخرین تکنولوژی موجود در بازار اقدامات لازم را در راستای بومی سازی آن انجام می دهد. در این راستا سعی شده است تجهیزارت سخت افزاری و نرم افزاری در داخل کشور طراحی و یا تولید شوند و در صورت عدم امکان این امر، با انتخاب بهترین و پیشرفته ترین محصولات از کارخانجات معتبر دنیا اقلام درجه یک را در بازار عرضه نماید.
شرکت آذین برد نماینده انحصاری کیت بردهای هوشمند PGM تایوان در خاور میانه بوده و قراردادهای مختلف با آموزش و پرورش و مراکر آموزشی کشورهای همسایه در خصوص هوشمند سازی دارد.
شرکت آذین برد نماینده انحصاری میکروسکوپهای دیجیتال Opta و همچنین بردهای هوشمند میکرونیتس در ایران میباشد. در جهت کمک به مدارس و کارخانجات و مراکز آموزشی این شرکت اقدام به طراحی و تولید زنگ هوشمند Azinboard نموده که با استقبال کاربران داخلی همراه بوده است.شرکت آذین برد مبتکر ارائه نرم افزار جدید Smart class برای تدریس هوشمند و تولید محتوا بصورت رایگان بوده که این نرم افزار در بیش از 10000 مدرسه و کلاس درس در سراسر کشور استفاده میشود. همچنین این شرکت در راستای کمک به دانش آموزان ، اقدام به فارسی سازی آزمایشگاههای تکنولوژی ، فیزیک ، شیمی ، ریاضی نموده و آنرا بصورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است.
این شرکت افتخار دارد تا کنون پشتیبانی رایگان از کیت های هوشمند PGM نموده و با وجود گذشت زمان گارانتی این محصول هیچ گونه وجهی بابت پشتیبانی آن از مشتریان دریافت نشده است. همچنینن ضمن دادن راهنمایی لازم به خریداران ، اقدام به تهیه مقاله راهنمای جامع هوشمند سازی مدارس و توزیع آن نمود که با استقبال بی نظیر کاربران مواجه شده است.
اخلاق مداری و مشتری مداری و همچنین داشتن ایمان و اعتقاد به این امر که مشتریان این شرکت غالبا مدارس هستند و وارد آوردن هر گونه ضرر به این عزیزان قطعا به دور از وجدان و اخلاق می باشد، سعی شده است محصولات با کیفیت عرضه شود و نظر مشتری در این زمینه جلب شود.
خدمات پس از فروش و رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی ما بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل ابتدا سعی می شود به صورت تلفنی و با همکاری مشتری رفع مشکل شود و در صورت نیاز کارشناسس متخصص به محل اعزام و نسبت به رفع اشکال اقدام می شود و در صورت عدم رفع اشکال نسبت به تعویض کالای مورد نظر در زمان گارانتی و یا انتقال محصول به شرکت و رفع اشکال در مرکز خدمات پس از فروش شرکت اقدام خواهد شد.